Що робить міська влада для відновлення роботи аеропорту в Хмельницькому | Поділля News
Що робить міська влада для відновлення роботи аеропорту в Хмельницькому

go site Аеропорт — один із найважливіших проектів для перспективного розвитку міста, тож Хмельницький долучиться до відновлення летовища. Цьогоріч з міського бюджету на аеропорт планують виділити близько двох мільйонів гривень. Окрім того, міські посадовці увійдуть до Наглядової ради підприємства. Про це йдеться у сюжеті МТРК «Місто».

see url Вдихнути нове життя у хмельницький аеропорт – таку перспективу розглядає КабМін. Реконструкцію внесено до проекту плану заходів на 2019-2021 роки з реалізації Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року.

Одним із найголовніших пунктів розвитку Хмельницького аеропорт вважає і міська влада, яка раніше з обласною владою заявила, що це спільний проект. Міська рада планує передбачити кошти на відновлення летовища при уточненні бюджету на цей рік.

“Будівництво мереж зовнішнього освітлення – це орієнтовно до 1 млн грн. Розглядаємо капітальний ремонт і будівництво огорожі на частині території аеропорту. Також інші видатки, пов’язані з виготовленням проектно-кошторисної документації та інших робіт. Можемо говорити, що цього року це 1,5 – 3 млн грн як мінімум. Найголовніше – це те, що ми покажемо, що спільно з обласною радою зацікавленні у відновленні аеропорту”, – коментує міський голова Олександр Симчишин.

Наразі обговорюється питання створення Наглядової ради за участі керівництва міської ради, обласної ради та ОДА. А  14 березня підпишуть меморандум з Асоціацією аеропортів України.

Щоб у місті запрацював сучасний аеропорт, необхідно мінімум 1,5 млрд грн. Тому відновити летовище можна тільки за умови фінансування з бюджетів усіх рівнів.

“Аеропорт – один із рушіїв економіки. Зважаючи на вдале логістичне розташування Хмельницького, нам дуже потрібен аеропорт, без летовища місто втратить потенціал для розвитку. Будь-який інший спосіб транспортної комунікації все одно програє аеропорту”, – додає Олександр Симчишин.

Нагадаємо, попередньо визначено, що у найближчі три роки відбудуться роботи з реконструкції злітно-посадкової смуги комунального підприємства “Аеропорт Хмельницький”  на загальну суму 375 млн.грн.

Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

На Західному під’їзді до Хмельницького завершують укладання середнього шару асфальтобетонного покриття, товщиною 6 см. Як повідомляє прес-служба САД області, на реконструкцію у 2019 році передбачено 65 млн гривень. “Підрядне підприємство ТзОВ «СТЛ+М» веде роботи із реконструкції автомобільної дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка на ділянці  – Західний під’їзд до м. Хмельницького (км 0+000 – км 0+930)”, – повідомляють […]

Майже 100 кілометрів велодоріжок планують збудувати до 2025 року в Хмельницькому. Про це під час інформаційного депутатського дня розповів обранцям начальник управління ЖКГ Василь Новачок, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”. З 2017-го року у місті звели 3 кілометри велодоріжок. Ще 3 планують завершити до кінця року. Велодоріжка на вулиці Прибузькій з’єднає мікрорайони Гречани і Заготзерно. […]

З Кам’янця-Подільського з 30 травня і до 1 вересня можна буде доїхати прямим поїздом до моря. Укрзалізниця запускає щоденний швидкісний потяг «Чернівці – Генічеськ» замість потяга «Чернівці – Київ». Про це повідомив міський голова Михайло Сімашкевич. “До відпустки готові? Уже з 30 травня і аж до вересня з Кам’янця можна буде прямим поїздом доїхати до […]