Що робить міська влада для відновлення роботи аеропорту в Хмельницькому | Поділля News
Що робить міська влада для відновлення роботи аеропорту в Хмельницькому

Аеропорт — один із найважливіших проектів для перспективного розвитку міста, тож Хмельницький долучиться до відновлення летовища. Цьогоріч з міського бюджету на аеропорт планують виділити близько двох мільйонів гривень. Окрім того, міські посадовці увійдуть до Наглядової ради підприємства. Про це йдеться у сюжеті МТРК «Місто».

Вдихнути нове життя у хмельницький аеропорт – таку перспективу розглядає КабМін. Реконструкцію внесено до проекту плану заходів на 2019-2021 роки з реалізації Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року.

Одним із найголовніших пунктів розвитку Хмельницького аеропорт вважає і міська влада, яка раніше з обласною владою заявила, що це спільний проект. Міська рада планує передбачити кошти на відновлення летовища при уточненні бюджету на цей рік.

“Будівництво мереж зовнішнього освітлення – це орієнтовно до 1 млн грн. Розглядаємо капітальний ремонт і будівництво огорожі на частині території аеропорту. Також інші видатки, пов’язані з виготовленням проектно-кошторисної документації та інших робіт. Можемо говорити, що цього року це 1,5 – 3 млн грн як мінімум. Найголовніше – це те, що ми покажемо, що спільно з обласною радою зацікавленні у відновленні аеропорту”, – коментує міський голова Олександр Симчишин.

Наразі обговорюється питання створення Наглядової ради за участі керівництва міської ради, обласної ради та ОДА. А  14 березня підпишуть меморандум з Асоціацією аеропортів України.

Щоб у місті запрацював сучасний аеропорт, необхідно мінімум 1,5 млрд грн. Тому відновити летовище можна тільки за умови фінансування з бюджетів усіх рівнів.

“Аеропорт – один із рушіїв економіки. Зважаючи на вдале логістичне розташування Хмельницького, нам дуже потрібен аеропорт, без летовища місто втратить потенціал для розвитку. Будь-який інший спосіб транспортної комунікації все одно програє аеропорту”, – додає Олександр Симчишин.

Нагадаємо, попередньо визначено, що у найближчі три роки відбудуться роботи з реконструкції злітно-посадкової смуги комунального підприємства “Аеропорт Хмельницький”  на загальну суму 375 млн.грн.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

На замовлення Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області ТОВ «СТЛ+М» проводяться ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-12. Зокрема, на об’їзній  міста Хмельницький ремонтуються штучні споруди. Так, на двох шляхопроводах та містку через р. Південний Буг будуть ліквідовані руйнування та деформації шляхом суцільного влаштування нового асфальтобетонного шару покриття.

Понад 10 років тут господарював приватник. За цей час ні кабінки для переодягання, ні сонцезахисні парасолі не мінялися жодного разу. Про це йдеться у сюжеті МТРК Місто. «І трава, і бур’ян, і набагато менша пляма самого піску, ніж вона була до того. Наполовину знищені, поломані, погнуті сонцезахисні «грибочки», абсолютно прогнилі фонтанчики питні, які, між іншим, […]

Зважаючи на підвищення температури зовнішнього повітря, славутчани звертаються з проханням знизити температуру теплоносія у батареях або ж  взагалі вимкнути централізоване опалення, повідомляє сайт Славутського міськвиконкому. На що мешканцям міста відповіли, що “у звʼязку із потеплінням, КП «Славутське ЖКО» мінімізувало, наскільки це технологічно можливо, подачу тепла до споживачів різних категорій. Регулювання подачі теплоносія відбувається відповідно до […]