На Шепетівщині вже 28 років будують школу | Поділля News
На Шепетівщині вже 28 років будують школу

У селі Корчик на Шепетівщині триває будівництво школи, яке розпочалось 28 років тому. Про це повідомляє прес-служба РДА.

Введення в дію Корчицької ЗОШ дасть змогу звільнити приміщення дошкільного закладу, в якому на сьогодні розташовано початкову ланку школи. У звільненому приміщенні відкриють дошкільний дитячий заклад, що дозволить  100% охопити дітей дошкільною освітою. Також можна буде використати звільнене приміщення Хутірської ЗОШ під клуб (приміщення існуючого клубу знаходиться в аварійному стані) та бібліотеку, що значно поліпшить якість дозвілля та зберігання бібліотечного фонду.

“Навчання дітей у старих, непристосованих, а тим більш аварійних приміщеннях – неприпустимо. Проблема мені добре відома і в цьому році ми маємо зосередити всі зусилля на добудові даного об’єкта, що дасть можливість відразу вирішити ряд нагальних проблем громади”, – сказав Віталій Володимирович.

Як додають в РДА, будівництво нової Корчицької школи було розпочато ще у 1991 році, її загальна площа – 3812,48 кв.м. У 2018 році із Державного фонду регіонального розвитку на будівництво виділено 12 млн. грн.

На сьогоднішній день навчання дітей проводиться у двох старих приміщеннях (1940, 1969 р.р.), загальний знос яких становить 85 відсотків. Згідно із заключенням приміщення старої школи є аварійним і не підлягає капітальному ремонту.

Завершення будівництва зазначеної установи є економічно та соціально обґрунтованою, оскільки село є центральним у західній частині району. Після завершення будівництва до школи будуть довозитись діти із трьох сіл: Романів, Хутір, Кліментовичі.

Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

У квітні Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка зайняв 141 місце в рейтингу наукометричної бази даних SCOPUS. Про це йдеться на сайті міської ради. “Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка упродовж двох останніх років демонструє позитивну динаміку, що полягає в збільшенні кількості публікацій науково-педагогічних працівників у виданнях, які входять до наукометричної бази даних SCOPUS”, – […]

У малій залі Хмельницької міської ради стартували громадсько-політичні студії «Школа сучасних лідерів». Про це повідомляє прес-служба міськради. Цього разу участь у тренінговій програмі беруть студенти коледжів Хмельницького. Уже вчетверте активна молодь міста зібралася для того, щоб покращити свої знання та дізнатися щось нове в рамках «Школи сучасних лідерів». Під час першого дня студенти працюють із […]

Відповідне рішення ухвалили депутати на засідання сесії міськради. За словами в.о. директорки міського Департаменту освіти на науки Людмили Корнієцької, у закладах середньої освіти Хмельницького вже у квітні мають з’явитися 28 посад шеф-кухарів та 22 – помічника кухаря. «Якщо у школі харчується понад 200 дітей, відповідно до розрахунку має бути 2 кухаря. А школи у нас […]