З Хмельницького на Луганщину прибула мобільна ветеринарна бригада для службових собак | Поділля News
З Хмельницького на Луганщину прибула мобільна ветеринарна бригада для службових собак

На території кінологічного центру ГУНП в Луганській області розгорнув свою роботу мобільний ветеринарний пункт, який прибув з Хмельницького для надання допомоги службовим собакам, що виконують завдання у зоні проведення Операції об’єднаних сил. Про це повідомляють у поліції Луганської області.

Медичний автомобіль ГУНП в Хмельницькій області обладнано апаратом для УЗД, операційним столом та генератором для роботи в польових умовах.

Професор Кирило Чумаков, в польових умовах, провів медичне обстеження п’ятнадцяти чотирилапих помічників поліцейських та двох службових собак співробітників Управління протидії митним правопорушенням ДФС у Луганській області.

“Я приємно здивований станом здоров’я службових собак поліції Луганщини. Тварини в гарному стані, годовані, без явно виражених змін в характері, слухняні, стан здоров’я відмінний”, – підводячи підсумки роботи мобільного ветеринарного пункту, наголосив професор Чумаков.

Тільки протягом минулого року у регіоні за допомоги службових собак з незаконного обігу вилучено більше 1200 вибухових пристроїв, більше кілограма вибухових речовин та понад 22 тисячі набоїв різного калібру. Крім цього, інспектори-кінологи з навченими собаками несуть службу на блокпостах, залізничних вокзалах, залучаються до оперативно-профілактичних відпрацювань, патрулюють разом зі своїми інспекторами-кінологами в населених пунктах та містах області.

Нагадаємо, Єдиний в України мобільний ветеринарний пункт створили на базі кінологічного центру Головного управління Національної поліції Хмельницької області.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Шепетівський міськрайонний суд визнав винуватим у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження, водія районної державної лікарні ветеринарної медицини та призначив йому покарання – 2 роки виправних робіт, з відрахуванням на користь держави 20% від заробітку, без позбавлення права керувати транспортними засобами, повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного […]

До Полонського районного суду звернулася жителька Житомирської області із позовом до батька та його нинішньої дружини про усунення перешкод у користуванні житлом шляхом виселення та зняття з реєстрації місця проживання.  Своє прохання обґрунтувала тим, що її бабуся, разом з якою мешкають відповідачі, подарувала їй свій будинок у Полонному. Позивачка з сім’єю хочуть туди переїхати, аби […]

Відділ примусового виконання рішень Управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області відкрив виконавче провадження з примусового виконання наказу Господарського суду Хмельницької області про виконання рішення Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ХОТВ Антимонопольного комітету України. Як уже повідомлялось, виконавчий комітет Шепетівської міської ради не […]