У шкільному арт-хабі на околиці Хмельницького діятиме виборча дільниця | Поділля News
У шкільному арт-хабі на околиці Хмельницького діятиме виборча дільниця

Арт-хаб школи №13 у хмельницькому мікрорайоні Лезневе діє з 1 вересня. Але за півроку встиг стати незамінним не лише для учнів й вчителів, а й для усього мікрорайону. Там влаштовують нині і шкільні заходи, і збори жителів Лезневе. А 31 березня саме у ар-хабі можна буде проголосувати, бо саме тут розташована виборча дільниця, розповіла заступник директора ЗОШ №13 Тамара Газда.

go to link Ідея переобладнати колишній кабінет праці у мультифункціональний арт-простір належить учням цієї школи, які на той момент навчалися у випускному класі. Перші 10 тисяч гривень для втілення задуму школа отримала завдяки перемозі у конкурсі від «Молодіжного клубу розвитку». Ще майже 30 тисяч гривень назбирали на краудфандинговій платформі  «GoFundEd». Доброчинцями стали люди різних професій та навіть жителі інших країн. До прикладу, кілька тисяч гривень вніс громадянин Білорусі, який уважно слідкував висвітленням історії зі збором коштів у Фейсбуці.

Сума у 40 тисяч гривень виявилася замалою для переоблаштування кабінету в арт-хаб. За словами Тамари Газди, у приміщенні довелося міняти електропроводку та встановлювати пластикові вікна. На це залучали додаткові кошти від представників бізнесу, а ще – влаштовували шкільні ярмарки. Загальна вартість реконструкції – близько 100 тисяч гривень.

click here З початком нового навчального року у арт-хабі організовують брейн-ринги, ігри патріотів, конкурси, батьківські збори. Тут відбулося вже понад 15 тренінгів на різні теми, а також дискотеки та заходи, присвячені пам’ятним датам.

«В артпросторі ці заходи виходять живими, а не скам’янілими і не для галочки. Нарешті у нас є сцена, про яку так мріяли. Тут виступають наші артисти і гості, відбуваються збори мікрорайону. А 31 березня діятиме виборча дільниця. Я, коли про це дізналася, розгубилася. Бо діти змогли те, чого до того багато років не спромоглися дорослі», – каже Тамара Газда.

Наразі СЗОШ №13 – єдина хмельницька школа, де змогли залучити кошти до реалізації проекту за допомогою краудфандингу. Секретом успіху Тамара Газда вважає підхід до проекту з позиції планового маркетингу. Утім, зізнається: робили все радше інтуїтивно.

Читайте нас у  follow site Телеграм go site  та у нашій групі  Viber  source url @ПоділляNEWS

Схоже

На Хмельниччині з нагоди 140-річчя від дня народження державного та громадсько-політичного діяча, журналіста, Голови Директорії, Головного Отамана військ і флоту Української Народної Республіки Симона Петлюри встановили йому одразу два пам’ятні знаки. Як повідомляється на сайті ОДА, відкрили меморіальну дошку Симону Петлюрі 26 травня на фасаді залізничного вокзалу станції Шепетівка. Після цього на вулиці Судилківській 5-А […]

На базі Івано-Франківської бригади тактичної авіації завершився другий етап конкурсу на «Кращий підрозділ охорони аеродрому». В конкурсі взяли участь військовослужбовці з Івано-Франківська, Луцька та Старокостянтинова. Протягом трьох діб учасники змагань проходили перевірку на знання керівних документів, складали заліки з професійної підготовки, тактичної медицини, пройшли оцінювання з фізичної, інженерної та вогневої підготовки,  здійснили марш-кидок на 5 […]

Дощ у Хмельницькому сьогодні, 24 травня, ледь не зірвав фестиваль «Rock&Buh – 2019». Чергова злива перетворила вулиці міста на ріки. Як повідомляють очевидці, традиційно найбільше води “дісталося” території ринку. Затопило Львівське шосе, вулицю Геологів, весь “Новий ринок” теж “плаває”. Працівники ринку нарікають, що вже не знають, до кого звертатися через постійні підтоплення. Реакції від влади […]