Як ветеринарний пункт поліції Хмельниччини допоміг службовим собакам у зоні ООС | Поділля News
Як ветеринарний пункт поліції Хмельниччини допоміг службовим собакам у зоні ООС

Із відрядження в зону проведення Операції Об’єднаних Сил повернувся мобільний ветеринарний пункт ГУНП в Хмельницькій області. Про це повідомляє сектор комунікації поліції Хмельницької області.

Як зазначається, там спеціалісти оглянули та надали допомогу більше сотні службових собак Нацполіції, Нацгвардії та фіскальної служби і провели 4 складні операції чотирилапим помічникам правоохоронців. Для цього пересувний пункт оснащений усім, що потрібно для швидкого розгортання своєрідного польового шпиталю з операційною та навіть сучасним апаратом УЗД.

Першу зупинку мобільний ветеринарний пункт зробив у Дніпропетровську, де професор Чумаков провів чотири операції службовим собакам. Далі спеціалісти вирушили до Донецької та Луганської областей, де відвідали Сєвєродонецьк, Покровськ, Бахмут, Маріуполь та Краматорськ. Окрім поліцейських собак, оглянули службових собак Нацгвардії та фіскальної служби і надали кваліфіковані консультації їхнім кінологам.

Експеримент виявився більш ніж вдалим, тож планується, що надалі мобільний ветеринарний пункт працюватиме на постійній основі.

Нагадаємо, єдиний в Україні мобільний ветеринарний пункт був створений на базі кінологічного центру ГУНП в Хмельницькій області. До складу мобільної бригади увійшли відомий у ветеринарії професор Кирило Чумаков, а також заступник начальника відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції України Ярослав Красьоха та начальник кінологічного центру ГУНП в Хмельницькій області Олексій Дяк.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Сьогодні, 22 березня, відбулося позарчегове засідання Старокривинської сільської ради, скликане на вимогу громади. Головним питанням порядку денного було надання згоди про добровільне приєднання до Нетішина. Після “гарячих” дискусій депутатів, місцевих активістів та усіх небайдужих кривинців, сільські обранці проголосували за об’єднання громади з Нетішином. Відтак, з 13 присутніх депутатів, 11 – проголосували за, 2 – проти, […]

Ініціаторами встановлення пам’ятного знаку є ГО «38 сотня імені Устима Голоднюка». Усі роботи щодо його монтажу та облаштування навколишньої території здійснюють небайдужі волонтери. З міського бюджету не буде витрачено жодної гривні, повідомляють у відділі з організаційних питань апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради. Головна скульптура пам’ятного знаку, яка за декілька тижнів має з’явитися на проспекті Курчатова, […]

Спеціалізоване навчальне програмне забезпечення для тестування при прийомі на роботу операторів скануючих систем було надане за запитом ДФС у березні програмою з експортного контролю та безпеки кордонів (BXBS) Посольства США в Україні. У Хмельницькому на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС експерти компанії «Renful Premier Technologies» здійснили інсталяцію програмного забезпечення та провели навчальний […]