Як ветеринарний пункт поліції Хмельниччини допоміг службовим собакам у зоні ООС | Поділля News
Як ветеринарний пункт поліції Хмельниччини допоміг службовим собакам у зоні ООС

see Із відрядження в зону проведення Операції Об’єднаних Сил повернувся мобільний ветеринарний пункт ГУНП в Хмельницькій області. Про це повідомляє сектор комунікації поліції Хмельницької області.

Як зазначається, там спеціалісти оглянули та надали допомогу більше сотні службових собак Нацполіції, Нацгвардії та фіскальної служби і провели 4 складні операції чотирилапим помічникам правоохоронців. Для цього пересувний пункт оснащений усім, що потрібно для швидкого розгортання своєрідного польового шпиталю з операційною та навіть сучасним апаратом УЗД.

Першу зупинку мобільний ветеринарний пункт зробив у Дніпропетровську, де професор Чумаков провів чотири операції службовим собакам. Далі спеціалісти вирушили до Донецької та Луганської областей, де відвідали Сєвєродонецьк, Покровськ, Бахмут, Маріуполь та Краматорськ. Окрім поліцейських собак, оглянули службових собак Нацгвардії та фіскальної служби і надали кваліфіковані консультації їхнім кінологам.

source site Експеримент виявився більш ніж вдалим, тож планується, що надалі мобільний ветеринарний пункт працюватиме на постійній основі.

Нагадаємо, єдиний в Україні мобільний ветеринарний пункт був створений на базі кінологічного центру ГУНП в Хмельницькій області. До складу мобільної бригади увійшли відомий у ветеринарії професор Кирило Чумаков, а також заступник начальника відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції України Ярослав Красьоха та начальник кінологічного центру ГУНП в Хмельницькій області Олексій Дяк.

enter

Читайте нас у  click Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Красилівський районний суд неодноразово змушений був закривати справи про адміністративні правопорушення за частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КупАП)  – керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Одна із причин – порушення порядку проведення огляду на стан сп’яніння. Як наслідок – відсутність у матеріалах справи належних та допустимих доказів вини, […]

До Хмельницького завітали  представники Корпусу Миру США в Україні. Візит присвятили закінченню терміну перебування у місті добровольця  цієї організації Алана Янга. За словами Хмельницького міського голови Олександра Симчишина, завдяки співпраці з американським волонтером у місті вдалося розробити концепцію змін, пов’язаних з екологією, побутовими відходами, навчанням директорів комунальних підприємств. «Я задоволений нашою співпрацею. І сподіваюся, вона […]

Головам об‘єднаних територіальних громад Хмельниччини сьогодні, 22 травня, презентували інноваційний проект Нацполіції під назвою «Поліцейський офіцер громади. Про це повідомили у прес-службі поліції області. Як зазначається, Хмельниччина є одним із лідерів в Україні за темпами створення тергромад, яких сьогодні в області уже налічується 45. Разом зі зростанням кількості ОТГ, серед правоохоронців все частіше почало поставати […]