У хмельницьких школах з'являться посади шеф-кухаря та помічника кухаря | Поділля News
У хмельницьких школах з’являться посади шеф-кухаря та помічника кухаря

Відповідне рішення ухвалили депутати на засідання сесії міськради.

За словами в.о. директорки міського Департаменту освіти на науки Людмили Корнієцької, у закладах середньої освіти Хмельницького вже у квітні мають з’явитися 28 посад шеф-кухарів та 22 – помічника кухаря.

«Якщо у школі харчується понад 200 дітей, відповідно до розрахунку має бути 2 кухаря. А школи у нас дуже великі. Наприклад, у НВО № 28 навчається  1800 дітей», – зазначила чиновниця.

Нововведення вирішили запровадити для підняття зарплати кухарям, пояснив міський голова Олександр Симчишин. Нині шкільні кухарі  при великому об’ємі роботи отримують мінімальну зарплату та почали масово звільнятися. Особливо після проведених фінуправлінням перевірок.

enter Інколи перевірки закінчувалися дисциплінарними стягненнями, доганами, не продовженням контрактів деяким керівникам закладів. Це призвело до того, що багато людей почало звільнятися з харчоблоків. Тому що ми з одного боку, унеможливлюємо для них  змогу мати щось на стороні. З іншого – вони всі працювали на мінімальній зарплаті. Тому ми піднімаємо їм зарплату, вводячи нові посади.

Скільки саме отримуватимуть тепер шкільні кухарі, вирішуватиме адміністрація кожної школи за допомогою розподілу ставок. Від 1 вересня у хмельницьких навчальних закладах запровадять і нову систему харчування  – за збірником рецептів шеф-кухаря Євгена Клопотенка. Наразі нове меню – на перевірці у Держспоживслужби.

see url Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  source Viber  follow @ПоділляNEWS

Схоже

У квітні Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка зайняв 141 місце в рейтингу наукометричної бази даних SCOPUS. Про це йдеться на сайті міської ради. “Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка упродовж двох останніх років демонструє позитивну динаміку, що полягає в збільшенні кількості публікацій науково-педагогічних працівників у виданнях, які входять до наукометричної бази даних SCOPUS”, – […]

У малій залі Хмельницької міської ради стартували громадсько-політичні студії «Школа сучасних лідерів». Про це повідомляє прес-служба міськради. Цього разу участь у тренінговій програмі беруть студенти коледжів Хмельницького. Уже вчетверте активна молодь міста зібралася для того, щоб покращити свої знання та дізнатися щось нове в рамках «Школи сучасних лідерів». Під час першого дня студенти працюють із […]

На забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2019 році на Хмельницьку область виділено кошти в сумі 43 063,4 тис. грн. Про це повідомили у прес-службі ОДА. З цих грошей 35 566,5 тис. грн. витратять на закупівлю дидактичних матеріалів, музичних інструментів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових […]