Новини
Хмельниччина туристична

Мотопікнік, виставки і концерти: Кам’янець сьогодні відкриває туристичний сезон

Уже 20 квітня кожен житель міста Кам’янця-Подільського і турист, що завітає, зможе відчути, наскільки щирою і гостинною є «квітка на камені». Подільським сувеніром, смачною кухнею, народними костюмами, звичаями і традиціями – ось такою українською автентикою дивуватиме місто цього року. Цього ж року слоган свята – “Кам’янець на Поділлі – український колорит”, наголошує міський голова Михайло Сімашкевич.

“Упродовж тих років, відколи ми відкриваємо туристичний сезон, завжди придумуємо його концепцію. Кам’янець уже був активним, спортивним, магічним, середньовічним і ретро. Цього ж року слоган свята – “Кам’янець на Поділлі – український колорит”. І не просто так. Змінюється світ, з’являються нові технології і все менше людей звертається до свого коріння і традицій, які повинні передаватися з покоління в покоління. Наше місто завжди було особливим, таким ми і хочемо залишатися: містом, яке пам’ятає свою історію”, – написав очільник міста на своїй сторінці у Фейсбуці.

Місто запрошує долучатися до сьогоднішніх заходів: о 13.00 відкривають перший камінь Меморіалу Присязі на вірність Україні по вул. Лесі Українки. О 17.00 на площі Польський ринок офіційно відкривають турсезон. Тут відбудеться фольклорний флешмоб «Подільське намисто». Для організації дійства закуплено 40 000 червоних намистинок, за годину до початку всі бажаючі зможуть власноруч виготовити собі прикрасу. А далі відбудеться неймовірний фольклорний обряд, учасниками якого стануть понад п’ять сотень  подолянок і навіть… міська Ратуша. І завершиться зустріч виступом ансамблю “Козаків Поділля”.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS