Вандали потрощили новеньку роздягальну на пляжі у Хмельницькому | Поділля News
Вандали потрощили новеньку роздягальну на пляжі у Хмельницькому

На пляжі у Хмельницькому невідомі пошкодили роздягальню, яку лише недавно встановили. Про це повідомляється на сторінці управління житлово-комунального господарстві у Фейсбуці.

follow link “Ранок розпочався зовсім не добре – цьогоріч пляж має мати оновлене обличчя: вже встановили нові роздягальні, демонтували старі та ушкоджені, очистили від очерету прибережну смугу, запланували завезти пісок…. Але ще поки купальний сезон не розпочався, а нову роздягальну споганили. Чому?! Невже старі були краще?! Невже не варто нічого змінювати, вдосконалювати і розбудовувати?” – йдеться у дописі.

Як зазначається, хмельничани чомусь не вміють цінувати навіть те, що робиться за кошти бюджету міста. Однак, охорона кабінок для переодягання не передбачена.

“Думаєте, все нововстановлене має мати охорону!? Чому ми не вважаємо наше рідне місто нашою домівкою, яку ми повинні оберігати, адже коли ми купляємо новий диван в квартиру ми ж не встановлюємо камери чи охорону, яка б оберігала новопридбаний диван, а самі намагаємось дбайливо ставитись до нової речі. Чому ж усе, що робиться за наші кошти (бюджет міста формується з наших податків, в тому числі) не цінується нами!? Що потрібно зробити, щоб навчитись цінувати те що маємо і примножувати здобуте?” – пишуть представники управління.

Нагадаємо, наводити лад на міському пляжі комунальники почали ще у березні. Спершу замінили роздягальні. Усі три уже встановили, а старі прибрали. Демонтували напівзруйновані фонтанчики з питною водою і аварійні парасолі.

Читайте нас у  Телеграм go to link  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Триває процес підготовки до будівництва нових енергоблоків на Хмельницькій АЕС в так званій законодавчій площині. Наразі фахівці Хмельницької АЕС продовжують надавати інформацію щодо оновленого проекту третього та четвертого мільйонників Хмельницької АЕС на сесіях районних рад території розташування атомної станції.  Питання введення в експлуатацію третього та четвертого мільйонників ХАЕС – не нове, з періоду їх консервації […]

До 31 травня 2019 року жителі Дунаєвецької міської об`єднаної територіальної громади Хмельницької області можуть проголосувати за проекти до Громадського бюджету. Кожен містянин, який досягнув 16 років, може підтримати проекти, які стосуються найрізноманітніших сфер життя громади. Усього на розгляд жителів міста представлено 37 проектів. Загальний бюджет – 968 тисяч гривень. Інновацією від ПриватБанку стала можливість для всіх дунаєвчан проголосувати […]

Красилівський районний суд неодноразово змушений був закривати справи про адміністративні правопорушення за частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КупАП)  – керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Одна із причин – порушення порядку проведення огляду на стан сп’яніння. Як наслідок – відсутність у матеріалах справи належних та допустимих доказів вини, […]