Із затопленням речового ринку у Хмельницькому підприємці мають боротися самостійно | Поділля News
Із затопленням речового ринку у Хмельницькому підприємці мають боротися самостійно

click here Після злив, що накривають обласний центр останнім часом, вулиця Геологів перетворюється на маленьку Венецію. Тож проблему водовідведення на території «толкучки» обговорили під час виїзної наради.

enter site Одна з підприємиць,  яка працює на ринку вже три роки, каже: проблема з дощами і водою після них постійна – неможливо перейти дорогу, неможливо кудись вийти, адже повсюди калюжі.

enter Проблема на Геологів була закладена від початку, як базари розбудовувалися, бо місцевість, на якій вони розташовані, – болотиста. Та й зливна каналізація через стихійну забудову ринків теж будувалася хаотично. Плюс географічно склалося так, що велика кількість води під час злив із Львівського шосе стікає до річки Плоска.

«Основна проблематика зводиться до рівня річки Плоска. Понизити її рівень ми не можемо, тому що стоїть перемичка на залізничний місток. На сьогодні – це основна причина, і це основний глухий кут», – коментує начальник управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста Олександр Луков.

За словами заступника Хмельницького міського голови Володимира Гончарука, вся вода рухається через через земельні ділянки, які є в оренді або в праві постійного користування юридичних осіб, котрі займаються організацією ринків. На цій території є чимало систем водовідведення,  проте дуже часто вони не чистяться.

Тож під час наради адміністрації ринків запропонували гарно почистити зливову каналізацію. Зі свого боку міська влада підказала координати підприємств, які виконають ці роботи швидко і якісно.

«В іншому випадку це питання не вирішиться. Тобто орендарі земельних ділянок повинні дивитися, щоб були в хорошому стані системи для зливових вод на їхній території», – прокоментував Володимир Гончарук.

Власне, нараду провели, щоб виробити спільну позицію, як мінімізувати наслідки так званої «Венеції» на Геологів, бо побудувати нині заново усю дощову каналізацію на Хмельницькому речовому ринку не є можливим. Крім того, ця каналізація не стоїть на балансі міста.

Детальніше – у сюжеті МТРК Місто

Читайте нас у  source url Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Хмельницький попрощався із депутатом міської ради Сергієм Королюком. У жовтні йому виповнилося б 58 років, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”. Помер Сергій Королюк минулої суботи, він не зумів побороти рак. Попрощатися з ним прийшли рідні, друзі. однопартійці та небайдужі містяни. Колеги та друзі згадують Сергія Королюка як справжнього патріота та героя, який все все своє життя […]

У Хмельницькому молодіжному центрі обговорили доступність маломобільних груп населення до громадських місць. З якими проблемами найчастіше стикаються містяни з особливими потребами? Які хмельницькі споруди обладнані за сучасними вимогами? А де, навпаки, не все гаразд? За найскромнішими підрахунками, у Хмельницькому близько 15% містян, яких можна назвати маломобільними, вважає голова правління ГО «Світ без бар’єрів» Віктор Кучер. […]

Міський голова Олександр Симчишин та весь депутатський корпус висловлюють щирі співчуття родині та близьким з приводу смерті Сергія Петровича Королюка. Сьогодні відійшов у вічність справжній Український Герой. Сергій Петрович був депутатом Хмельницької міської ради та членом Всеукраїнського об’єднання “Свобода». 23 травня цього року нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Прощання із Сергієм Петровичем Королюком відбудеться […]