Хмельницькі мажоретки поїхали підкорювати Одесу | Поділля News
Хмельницькі мажоретки поїхали підкорювати Одесу

Другий етап фестивалю ART MAJOR SHOW, який з феєричним успіхом стартував у Хмельницькому, відбудеться в Одесі 2-4 червня. Серед учасників – Хмельницький естрадно-духовий оркестр та народний колектив мажореток “Альфа”.  Хмельничани виступи 2 червня (Аркадія, сцена на Центральній алеї) та 3 червня (Фонтанка, будинок культури).

Також народний колектив мажореток «Альфа» Хмельницького муніципального естрадно-духового оркестру проведе майстер-класи з мажорет-спорту. Хмельницька «Альфа» – чи не єдиний колектив, що представляє Україну на міжнародних змаганнях з мажорет-спорту, та є переможцями низки змагань на Чемпіонатах Європи.

Як зазначив начальник управління культури і туризму Артем Ромасюков, саме завдяки новому підходу до оркестрової музики ART MAJOR SHOW має стільки схвальних відгуків від відвідувачів. Проект отримав підтримку та фінансування  Українського Культурного Фонду та складається з двох етапів – перший ART MAJOR SHOW у Хмельницькому, інший – в Одесі.

«Готуючи фестиваль оркестрових шоу-програм, ми намагалися добирати учасників та й самі перформанси таким чином, щоб показати «інакшість»  оркестрової музики, те, що вона може бути цікава і сучасна», – прокоментував начальник управління культури і туризму Хмельницької міської ради Артем Ромасюков.

Нагадаємо, у Хмельницькому перший фестиваль оркестрових шоу-програм ART MAJOR SHOW проходив 9-11 травня. Впродовж трьох днів у центрі міста відбувалися концерти, вуличні дефіле, батли оркестрів та двічі аншлаг зібрав вечірній шоу-театр “Місто не спить!”. 

get link

Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Захід традиційно відбувається щороку у травні та присвячується Всесвітньому дню музеїв. Цьогоріч через погодні умови «Ніч музеїв» вперше провели у червні. «Від травня і аж досі нам довелося домовлятися з гідрометеоцентром про вікно поміж зливами для формату «open air», – розповідає заступник директора Державного історико-культурного заповідника «Межибіж» Ігор Западенко. Відвідувачам продемонстрували  унікальні експонати фондів заповідника. […]

У Кам’янці-Подільському відновлюють історичне місце – Казенну палату (окружний суд), 1856 р. з охоронним № 1646, яка є свідком багатьох історичних подій. Пам’ятка архітектури національного значення розташована на площі Вірменський ринок, повідомляє прес-служба міськради. Привертає увагу головний вхід в будинок тогочасного Міністерства Військових Справ УНР 1919 р., що представлений унікальним металевим ґанком. Він є одним […]

Так, якщо в перший день «HlushenkovFolkFest» драйву хмельничанам підкинув невеликий дощ, то у п’ятницю його навіть не вистачало. І якщо глядачі могли собі дозволити розкіш ховатися у затінку, рухаючись разом з ним та підступаючи ближче до сцени, то артистам від сонячних променів сховатися було ніде. Ведучий навіть пожартував, що хотів попросити чоловіка, який керував квадрокоптером, […]