Новини
Офіційно

На Хмельниччині відзначають річницю визволення від нацистських загарбників

На Хмельниччині вшанували пам’ять усіх тих, хто загинув у боротьбі з нацистами. Адже сьогодні, 28 жовтня, відзначається День визволення України від нацистських загарбників. Цього дня 1944 року відбулося остаточне вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, на згадку про цю історичну подію на військовому кладовищі у м. Хмельницькому відбулися меморіальні заходи. Керівництво області, міста, ветерани, представники силових структур, військові та громадськість вшанували пам’ять усіх тих, хто загинув у ті трагічні роки та поклали квіти до меморіалу на військовому кладовищі.

“В хвилині мовчання учасники меморіального заходу подумки згадали загинувших воїнів, які своєю мужністю і безкорисною любов’ю до Батьківщини, усіма силами, нерідко ціною власного життя, наближали день звільнення України від нацистської окупації”, – розповіли в ОДА. 

Також лунали слова вдячності і захисникам України, які сьогодні на Сході нашої держави захищають цілісність та суверенітет України.

Нагадаємо, у Великих Мацевичах на Старокостянтинівщині вшанували пам’ять полеглого земляка – військового медика.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS