На Хмельниччині відкрили нову амбулаторію за понад 8 млн грн | Поділля News
Новини
Здоров’я

На Хмельниччині відкрили нову амбулаторію за понад 8 млн грн

На Хмельниччині відкрили дев’яту амбулаторію, збудовану в рамках програми “Доступна медицина”. Заклад запрацював у селі Шутнівці, що на Кам’янеччині. Якісні медичні послуги первинки стали ближчими та доступнішими для понад 4000 тисяч мешканців навколишніх сіл, інформують в облдержадміністрації.

Як повідомляється, 2 сімейних лікарки амбулаторії будуть піклуватися про здоров’я 4100 мешканців сіл Шутнівці, Панівці, Баговиця, Велика та Мала Слобода, Устя та Тарасівка. Для цього у них є все необхідне для надання кваліфікованих та якісних медичних послуг: медичне обладнання, комп’ютерна техніка, службовий автомобіль. А невдовзі запрацює і телемедицина.

Загалом на будівництво та обладнання амбулаторії витратили 8 млн 295 тис. грн 90% з яких профінансовано з державного бюджету, 10% – з бюджету Слобідсько-Кульчиївецької ОТГ. Головний розпорядник коштів – управління регіонального розвитку та будівництва ОДА, замовник будівництва – ДП “Хмельницька обласна служба єдиного замовника”, підрядник – ТОВ “Гермес С”.

Нагадаємо, на Кам’янеччині відкрили восьму в області амбулаторію, збудовану за програмою “Доступна медицина”.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter