Медичне підприємство з Хмельницького оштрафували за оманливу рекламу | Поділля News
Новини
Офіційно

Медичне підприємство з Хмельницького оштрафували за оманливу рекламу

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ПП «Сімейний лікар» (м. Хмельницький) на 17 тис. грн за недобросовісну конкуренцію  у вигляді поширення оманливої реклами.

Як встановило Відділення, підприємство у газеті «Подільські вісті» розмістило рекламне оголошення наступного змісту: «Лікування алкогольної та тютюнової залежності – лікування проводиться за одне відвідування», що не відповідало дійсності, повідомляє прес-служба Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Конкуренти підприємства ПП «Сімейний лікар» повідомили, що алкогольна і тютюнова залежність – це хронічні захворювання, лікування синдрому залежності – складний, багатокомпонентний, багатоетапний (нерідко довічний) процес у рамках медичної спеціальності «Наркологія» і суміжних з нею дисциплін (психіатрія, психотерапія, медична психологія).

Лікування – це процес, метою якого є усунення проявів захворювання, який повинен призводити до повного одужання  та відновлення здоров’я, а зважаючи на те, що алкогольна і тютюнова залежність – це хронічні захворювання, то лікування даних захворювань (залежностей) неможливо провести за одне відвідування.

Використання ПП «Сімейний лікар» вислову «Лікування проводиться за одне відвідування» може вплинути на наміри споживача щодо вибору саме цієї установи та надання переваг підприємству перед конкурентами не завдяки власним досягненням, а за рахунок доведення неправдивих відомостей для споживача.

Дії ПП «Сімейний лікар» визнано порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді поширення інформації, що вводить в оману, шляхом повідомлення суб’єктом господарювання невизначеному колу осіб через рекламу, яка містить неправдиві відомості, зокрема внаслідок обраного способу їх викладення, що може вплинути на наміри цих осіб щодо придбання товарів, робіт, послуг цього суб’єкта господарювання.

Читайте також: У Кам’янці визначилися з головним лікарем Центру ПМСД

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм, у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter