У водосховище на Хмельниччині випустили 11 тисяч мальків риби | Поділля News
Новини
Суспільство

У водосховище на Хмельниччині випустили 11 тисяч мальків риби

У водосховище на річці Полква в межах смт Теофіполь випустили 11 тис. екземплярів молоді риби. Про це повідомляє прес-служба Хмельницького рибоохоронного патруля.

До водосховища випустили 1 100 кг дворічок риби, середньою вагою близько 100 грамів/екз. Зокрема, 1 500 екз. (150 кг) амура білого, 1 500 екз. (150 кг) коропа, 3 000 екз. (300 кг) товстолоба строкатого та 5 000 екз. (500 кг) товстолоба білого.

Контроль за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів здійснювали працівники Хмельницького рибоохоронного патруля.

«Велике значення для відновлення рибогосподарського потенціалу та підтримання сталих запасів риби у водоймах має штучне відтворення. Крім того, товстолобик та білий амур є природними біомеліораторами, які покращують якість води та запобігають її цвітінню у весняно-літній період», – повідомив в.о. начальника Управління Держрибагентства у Хмельницькій області Олег Атаманчук.

Нагадуємо, 10 листопада 2019 року закінчилися роботи із вселення водних біоресурсів у водойму-охолоджувач Хмельницької АЕС. До водойми випущено понад 5 тонн цьоголіток риби.

Раніше повідомлялося, що Хмельничинні протягом дня виявили п’ять грубих порушень Правил рибальства

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter