Нагородили військовослужбовця, котрий врятував від знущань собаку на Хмельниччині | Поділля News
Новини
Суспільство

Нагородили військовослужбовця, котрий врятував від знущань собаку на Хмельниччині

Військовослужбовець, котрий врятував від знущань собаку на Хмельниччині, отримав цінні подарунки від Нацполіції. Про це повідомили на сторінці МВС у Фейсбуці.

Сьогодні, 23 листопада, Голова Національної поліції України Ігор Клименко та заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко вручили військовослужбовцю і його дружині подяку та цінні подарунки – годинники.

Вчинок військовослужбовця, який, помітивши, як чоловік тягне за автомобілем прив’язаного пса, кинувся на допомогу, нікого не залишив байдужим. Старший сержант відразу наздогнав машину і разом із дружиною почав рятувати собаку. Про цю подію вони також відразу повідомили правоохоронцям, які розпочали кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з тваринами.

«Дякую вам за людяність і за милосердя. Я думаю, що всі громадяни України мають брати з вас приклад, адже тільки разом ми зможемо побороти несправедливість і жорстокість», – із такими словами звернувся до подружжя глава Нацполіції.

Нагадаємо, подія, яку вже декілька днів обговорюють не лише на Хмельниччині, а й в Україні та навіть за її межами, сталася неподалік від села Кузьмин Красилівського району Хмельницької області. Чоловік, в якому пізніше впізнали директора Державного архіву Хмельницької області Володимира Байдича, тягнув дорогою прив’язаного до багажника собаку. Зупинив його водій, який їхав назустріч і побачив знущання над твариною. Свій вчинок чиновник пояснив тим, що таким чином він хотів покарати собаку, який покусав його матір.

Щодо Володимира Байдича підготовлений проект підозри у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 299 Кримінального кодексу України – «Жорстоке поводження з тваринами». Якщо прокуратура визнає, що цей злочин кваліфікується за частиною третьою зазначеної статті – жорстоке поводження з твариною вчинено з особливою жорстокістю, то директор архіву може отримати від 5 до 8 років позбавлення волі. В тому разі, якщо лише за першою частиною – він отримає або арешт до 6 місяців, або умовний термін до 3-х років.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter