Рада визнала добровольців учасниками бойових дій: як голосували нардепи від Хмельниччини | Поділля News
Новини
Політика

Рада визнала добровольців учасниками бойових дій: як голосували нардепи від Хмельниччини

Верховна Рада України схвалила в другому читанні законопроєкт №2045-1 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання статусу і соціальних гарантій окремим особам з числа учасників антитерористичної операції”, яким буде запроваджено механізм отримання статусу учасника бойових дій добровольцями. Про це повідомляє “Новинарня“. За документ в середу, 4 грудня, проголосували 329 парламентарів.

За даними сайту Верховної Ради,  народні депутати із Хмельницької області також підтримали законопроект. Втім, двоє народних депутатів від Хмельниччини не голосували. Це мажоритарники Віктор Бондар та Олександр Герега.

У перелік учасників бойових дій включаються особи, які в складі добровольчих формувань, які були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, на протязі не менше 30 календарних днів, в тому числі за сукупністю днів, брали безпосередню участь в антитерористичній операції , перебуваючи безпосередньо в районах АТО в період її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах і в період здійснення зазначених заходів, у взаємодії зі Збройними силами України, Міністерством внутрішніх справ, Національною поліцією, Національною гвардією, Службою безпеки України та іншими утвореними відповідно до законів України військовими формуваннями та правоохоронними органами.

Нагадаємо, законопроєкт про бюджет на наступний рік в першому читанні Верховна Рада України ухвалила 18 жовтня. Як голосували нардепи від Хмельниччини.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter