Хмельницький патрульний зайняв І місце в Кубку України з кіокушинкай карате

Хмельницький ТОРівець зайняв І призове місце в Кубку України з кіокушинкай карате. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції області.

Як повідомляється, у місті Бровари відбувся Кубок України з кіокушинкай карате у розділі куміте. У даних змаганнях командир взводу №1 роти тактико-оперативного реагування управління патрульної поліції в Хмельницькій області Олександр Тимець зайняв І призове місце серед чоловіків, у ваговій категорії 65 -75 кілограм.

Нагадаємо, ТОРівець уже має безліч кубків та медалей міжнародного рівня. Це підтверджує його професійність, силу волі та наполегливість.

Олександр з 8 років займається спортом, саме тоді він розпочав з кіокушинкай карате і досі опановує це східне єдиноборство. У 2016 році патрульний зайняв 3 місце на чемпіонаті Європи, який того разу проходив у Белграді, столиці Сербії.

Нагадаємо, хмельницькі поліцейські спецпризначенці перемогли у Чемпіонаті України з греплінгу.

Автор: Галина Мельник