Новини
Спорт

Працівниця апарату хмельницького суду перемогла на Чемпіонаті Європи з фул-контакт карате

Працівниця апарату Хмельницького окружного адміністративного суду виборола перше місце на Чемпіонаті Європи з фул-контакт карате. Про це повідомляє прес-центр судової влади України.

Зазначається, що 18-19 січня 2020 року у місті Антверпен (Бельгія) відбувся Перший чемпіонат Європи з фул-контакт карате, який є відбірковим турніром на Перший чемпіонат Світу з фул-контакт карате, що проходитиме у травні 2020 року в місті Осака (Японія).

У складі збірної команди України взяла участь заступниця начальника відділу забезпечення розгляду адміністративних справ Хмельницького окружного адміністративного суду Альона Вересняк, яка за результатами змагань виборола перше місце в категорії 50 кг.

Відзначається, що Альона має безліч кубків та медалей, що підтверджують її професійність, непохитну силу волі та наполегливість.

Нагадаємо, хмельницькі спецпризначенці здобули спортивну перемогу.

Автор: Галина Мельник