Новини
Дозвілля

Гурт ТНМК у нових амплуа в Хмельницькому: Фагот в образі чорта, Фоззі-сіоніст, царі-гітаристи

ТНМК вже традиційно на свята вирушають до шанувальників по містам України з акустичною програмою! Але нещодавно музиканти вирішили змінити формат шоу. Фагот запропонував поєднати акустику з класичним українським вертепом, а Фоззі написав лібрето, підготувавши оригінальні тексти кожному з учасників.

Так народився “Теплий акустичний різдвяний вертеп”. А вже цього січня, нова спеціальна концертна програма поїхала в тур Україною. Презентував її  гурт і в Хмельницькому. Тур мав успіх – люди заповнювали зали, щоб подивитися на Фагота в образі чорта, Фоззі-сіоніста, царів-гітаристів і т.д. На хмельницькому концерті ТНМК презентував нові треки, які вийшли того року, а також свіженький кавер на Джонні Кеша у стилі блатного кантрі – “Вакуленці Строгач Блюз”.

Особливість програми полягала не тільки в яскравих костюмах та нестандартному сетлисті, вертеп – це не просто гучна назва, недарма концерти проходили в театрах. Кожен учасник гурту мав роль і власний віршований текст, свою репліку отримав навіть технічний директор гурту, якому, насправді, дісталася найважливіша роль – смерті, що закликає жити.

Окрім всього, ТНМК оголосили, що на цей рік у хлопців заплановано випуск довгоочікуваного нового альбому, фестивальні шоу та багато концертів!

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter