Новини
Суспільство

Влада Нетішина допомагає освітянам придбати житло

20 лютого відбулось чергове засідання спостережної ради за виконанням програми «Муніципальне житло м. Нетішин на 2017-2027 роки».

Як інформує міськрада, на засіданні розглянули 2 заяви учасників програми (працівників загальноосвітніх шкіл) щодо надання їм безвідсоткової цільової позики в сумі 250 тис. грн. (кожному) терміном на 5 років на придбання житла. Рішенням спостережної ради рекомендовано виконкому затвердити протокол спостережної ради щодо надання 2 заявникам безвідсоткової цільової позики. Також розглянуто заяви 2 учасників програми про тимчасову відмову їх від отримання позики та залишення у черзі – прийнято позитивні рішення.

З 1 березня до 1 грудня 2020 року буде відкрита V черга реєстрації учасників програми – відповідне рішення було прийнято на засіданні спостережної ради.

Слід зазначити, що на сьогодні загалом зареєстровано 55 учасників програми «Муніципальне житло м. Нетішин на 2017-2027 роки». На її виконання у 2019 р. було надано безвідсоткову позику для придбання житла на первинному/вторинному ринку в сумі 1млн. грн. для 4 працівників закладів освіти. Така ж сума передбачена і на 2020 рік.

Автор: Наталя Кошай

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter