Спецназівець з Нетішина завоював медаль на чемпіонаті світу з самбо

Старший солдат взводу спеціального призначення військової частини 3043 Національної гвардії України Тарас Кравчук на міжнародному турнірі з самбо здобув “срібло” у ваговій категорії до 68 кг. Змагання на приз президента Республіки Білорусь проходив у Мінську.

З чотирьох сутичок у запеклій боротьбі військовослужбовець поступився лише чемпіону змагань, білоруському спортсмену, за кількістю набраних балів, повідомляє прес-служба в/ч 3043 Національної гвардії України.

22-річний Тарас більшу частину свого життя присвятив заняттю боротьбі самбо, яким займається з 9 років у ДЮСШ міста Нетішин. Тренує спорстмена заслужений тренер України Генадій Горохов.

Чотири рази виступаючи на міжнародній арені, Тарас Кравчук двічі ставав призером змагань, на одному з яких – кубку Європи – посів 3 місце.

Наразі нетішинський спецназівець вже розпочав підготовку до чемпіонату України по дзюдо серед військовослужбовців Нацгвардії України та кубку України з боротьби самбо, які відбудуться у березні 2020 року.

Автор: Тетяна Новак