Новини
Кримінал

Суд на Хмельниччині покарав неповнолітнього за серію крадіжок

Чемеровецький районний суд визнав винним юнака із Кам’янця – Подільського у крадіжці, вчиненій повторно, поєднаній із проникненням у житло. Неповнолітньому злочинцю призначено покарання у виді 3 років 6 місяців позбавлення волі.

Як інформує пресслужба Хмельницького апеляційного суду, на користь трьох потерпілих, що заявили у справі цивільні позови, суд стягнув з обвинуваченого сумарно 36416 гривень майнової і 9 тисяч гривень моральної шкоди.

Усього ж у справі 11 потерпілих – стільки ж магазинів, кіосків, підвалів, квартир у Кам’янці – Подільському обікрав неповнолітній кам’янчанин протягом 2017-2018 років. Виносив здебільшого електроінструменти, електроприлади та продукти. Сума викраденого сягнула понад 60 тисяч гривень.

Юнак частково визнав свою вину, частину краденого повернув. Суд врахував це при призначенні покарання, як і те, що він вже має судимість за корисливий злочин.

Окрім призначеного покарання у виді позбавлення волі, суд також застосував спеціальну конфіскацію.

«На підставі ст.ст. 96-1, 96-2 КК України конфіскувати у власність держави вилучені в ході кримінального провадження предмети злочину, засоби, знаряддя вчинення злочину, а саме: 1 викрутку, предмет схожий на пістолет, магазин до пістолета, 10 набоїв, які передано на зберігання в кімнату зберігання речових доказів Кам’янець-Подільського ВП ГУНП в Хмельницькій області», – йдеться у вироку Чемеровецьукого суду, який не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

Автор: Наталя Кошай

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter