Підприємці Хмельницького просять відновити торгівлю на речовому ринку | Поділля News
Новини
» Бізнес » Підприємці Хмельницького просять відновити торгівлю на речовому ринку
Бізнес

Підприємці Хмельницького просять відновити торгівлю на речовому ринку

Звернення до Верховної Ради України поширили бізнесмени, які здійснюють торгівлю на хмельницькому речовому ринку та не погоджуються з тим, що їм не дозволяють працювати, на відміну від супермаркетів міста.

«Звертаємося до Верховної Ради. Тут дуже багато людей, у яких немає грошей. Ви закрили ринок, не подумавши про те, що багато людей не зможуть платити комунальні, годувати свої сім’ї. на сьогоднішній день всі супермаркети у нас в місті працюють. В супермаркети люди заходять без масок, ми ж гарантуємо, що будемо виконувати всі вимоги, необхідні при карантині: одягнемо маски та будемо дезінфікувати приміщення. Зараз ціни в супермаркетах починають «злітати». За тиждень почнеться ажіотаж. Оскільки багато селян не можуть приїхати в місто, вони виливають молоко, бо їм нікуди його подіти. Молоко вже подорожчало. Люди ходять у супермаркети і в закритих приміщеннях заражають один одного. Я хочу звернутися до Президента, якщо він це розуміє, – свіже повітря і світло вбивають будь-які мікроби. Згадайте, що писали вчені: світло найкращий дезінфектор. Поясніть, будь ласка, нам, містянам, всім підприємцям, чому зараз світить сонце, а ми не торгуємо? А там немає ні ультрафіолетових ламп, нічого. Відкрийте ринки, щоб ми почали працювати, щоб люди могли годувати свої сім’ї. На сьогодні 160 тисяч лише в місті людей, які торгують на ринку. Подумайте про цю цифру. Ви залишили 160 тисяч людей без засобів до існування. У людей немає коштів, щоб платити комунальні послуги. Або обнуляйте це все. На сьогоднішній день ми просимо: будь ласка, наведіть порядок. Включіть просто голову. Так не можна. Будь ласка, припиніть цю вакханалію, – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, після введення всеукраїнського карантину на Хмельниччині призупинили роботу ТЦ та ТРЦ, речові ринки, ринки будматеріалів, магазини (крім продуктових і товарів господарської групи), салони краси, перукарні, заклади громадського харчування (крім тих, що працюють на вивіз).

Вчора у Хмельницькому відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногненно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), на якому, зокрема, було вирішено зобов’язати місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування на період установленого карантину призупинити діяльність роботи ринків, в тому числі продовольчих.

Обговорюючи цю новину в соцмережах, хмельничани пишуть, що центральний продовольчий ринок сьогодні, 20 березня, ще працює. А завтра, йомвірно, вже буде закритий.

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter