Новини
Суспільство

На Хмельниччині працевлаштували понад п’ять тисяч осіб

З початку року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 34,4 тисячі осіб, з яких 19,6 тисячі мали статус безробітного.

Про потребу у 10,4 тисячі працівниках в області поінформували 2,8 тисячі роботодавців. Укомплектовано 48% наявних вакансій.

Майже 65% вакансій припадають на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії сфери торгівлі та послуг, сортування та доставки пошти, транспорту, охорони, а також робітники сільського господарства. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі, сестри медичні. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, двірники, вантажники тощо, повідомляє відділ інформаційної роботи Хмельницького обласного центру зайнятості .

За сприяння обласної служби зайнятості, з початку року 5,3 тисячі осіб були працевлаштовані, в тому числі 3,0 тисячі зареєстрованих безробітних; 1,8 тисячі осіб проходили професійне навчання, а 1,7 тисячі – були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Станом на 30 березня 2020 року кількість зареєстрованих безробітних становила 14,2  тисячі осіб, в тому числі 410 військовослужбовців-учасників АТО (ООС) та 36 осіб з числа внутрішньо переміщених. Актуальними залишались 2,2 тисячі вакансій.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter