Новини
Хмельниччина туристична

Туристичний сезон у Кам’янці-Подільському відкриють онлайн

Ще задовго до карантину у Кам’янці-Подільському туристичний сезон-2020 запланували провести під гаслом “Кам’янець Digital” і зробити ставку на цифрові технології. Концепція стала ще більш актуальною і дозволяє відкрити туристичний сезон вчасно, щоправда, в режимі онлайн.

Відкриття заплановано на 30 квітня, повідомив міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич на сторінці в Facebook

Друзі, хоч карантин і завадив проведенню багатьох запланованих заходів, але не треба забувати, що обмеження колись закінчаться, а Кам’янець знову радо відкриє обійми для гостей і туристів! А поки – туристичний сезон розпочинаємо в режимі онлайн. І хто б міг подумати, що продумана наперед концепція “Кам’янець Digital” (цифровий) сьогодні виявиться такою актуальною. Стартуємо, як і планували, 30 квітня, – розповів очільник міста.

Серед запланованого програмою онлайн-відкриття туристичного сезону – веб-форум, віртуальні екскурсії, а також багато розіграшів.

Крім того, як повідомила пресслужба Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника у Facebook, у планах – окремий туристичний сайт. І вже зараз на сторінці музею в Instagram, де знайомлять з цікавинками Кам’янця-Подільського, можна взяти участь у розіграші брендованих призів.

Автор: Наталя Кошай

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter