Новини
Кримінал

На Хмельниччині батько побив доньку через телефон

200 годин громадських робіт – таке покарання призначив Шепетівський міськрайонний суд обвинуваченому в заподіянні легких тілесних ушкоджень своїй доньці, визнавши його винним за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України.

За вироком, 19 березня цього року нетверезий чоловік вдома у місті Шепетівка руками і ногами побив неповнолітню доньку. На додачу ще й розламав мобільний телефон та кинув ним у дитину. У дівчинки медики виявили численні синці і садна на обличчі і в області хребта, які відносять до категорії легких тілесних ушкоджень.

Як пояснив у суді обвинувачений, його розізлило те, що дочка не допомагає матері, а сидить в телефоні. Однак, запевнив, що наразі з дівчинкою примирився і пообіцяв замість зламаного купити новий гаджет.

Обираючи вид та міру покарання, суд врахував, що чоловік раніше не судимий, вчинив злочин невеликої тяжкості,  не працює, під динамічним спостереженням у лікарів нарколога та психіатра не перебуває, за місцем проживання характеризується задовільно, притягувався до адміністративної відповідальності за насильство в сім’ї,  згідно з висновком органу пробації, виправлення останнього без позбавлення або обмеження волі можливе та не становить високої небезпеки для суспільства.  

Обставинами, що відповідно до ст. 66 КК України пом’якшують покарання, є щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину. Обставинами, що відповідно до ст.67 КК України обтяжують покарання, є  вчинення злочину в стані алкогольного сп’яніння та щодо особи, з якою винний перебуває у сімейних відносинах», – констатує суд у вироку, який не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду,повідомляє прес-служба суду.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter