Новини
Події

У центрі Хмельницького показали “Людей свободи”

Експозицію до Дня героїв розмістили на головній вулиці обласного центру – Проскурівській, поряд з приміщенням музею історії міста Хмельницького.

Розробив виставку «Люди свободи» Інститут національної пам’яті.

За словами директорки музею Галини Барабаш, експозицію розмістили на вулиці через карантин.

Люди все одно по вулиці ходять, тому хочемо нагадати їм про наших героїв, щоб ми ніколи не забували тих, завдяки кому ми можемо мати Українську незалежну державу, – зазначила очільниця закладу.

Головні елементи виставки – плакати з портретами людей, які боролися за незалежність України. Всього таких плакатів було представлено 19.

Це релігійні, театральні діячі, поети, борці, які тримали зброю в руках, політики, ідеологи. Різні люди, які боролися за незалежність України, – пояснює Галина Барабаш.

Ще одним елементом вуличної експозиції стали дитячі малюнки різних мистецьких шкіл міста Хмельницького. Дітям дали завдання, аби вони зобразили героїв такими, якими вони їх бачать.

Виставка дитячих малюнків – це уява дітей про наших українських героїв, – розповідає директорка музею історії міста Хмельницького Галина Барабаш.

За словами хмельничан, завдяки виставці вони не лише довідалися про те, що в країні відзначається День героїв, а й відкрили для себе чимало нових імен.

Детальніше – у сюжеті Суспільне Поділля

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter