Новини
Офіційно

Постачальників газу оштрафували за антиконкурентні дії під час торгів на Хмельниччині

Дві столичні фірми, які узгодили свої дії з підприємством Шепетівщини з постачання палива у школи району, три роки не братимуть участі у публічних торгах.

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Укртрансгазсервіс» /м. Київ/ та ТОВ «Трансгазенерго» /м. Київ/ загалом на 544 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії шляхом спотворення результатів торгів.

Відділення встановило, що товариства у грудні 2017 та січні 2018 року узгодили дії під час проведення шепетівськими загальноосвітніми школами І-ІІІ ступенів №3 та №6, Судилківською сільською радою, Грицівською селищною радою процедур відкритих торгів із закупівлі газового палива

Переможцем у всіх торгах було визнано третього учасника – ДП “Шепетівкагаз” публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Шепетівкагаз”, тендерні пропозиції якого, за результатом аукціону, були визначені найбільш економічно вигідними.

Узгоджена поведінка ТОВ «Укртрансгазсервіс» та ТОВ «Трансгазенерго» підтверджується подачею однакових комплектів документів, не прийняттям участі  в аукціоні, наявністю спільних працівників та наявністю господарських відносин, використанням однієї IP-адреси для входження в систему Інтернет-банк для здійснення платежів, тощо.

Відповідно до чинного законодавства протягом наступних 3 років ТОВ «Укртрансгазсервіс» та ТОВ «Трансгазенерго» участь у публічних закупівлях не братимуть.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter