Новини
Кримінал

“Солодкий сюрприз” так і не дійшов ув’язненому Хмельницького СІЗО

Співробітниками державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» під час догляду поштової посилки, що надійшла на ім’я ув’язненого, було виявлено та вилучено зарядний пристрій до мобільного телефону. Громадянка, від якої надійшла посилка, приховала пристрій в пластиковій пляшці з медом.

Цього ж дня іншому “жителю” СІЗО також намагались передати заборонені продукти. У пакунку, що надійшов поштою, працівники СІЗО виявили пластикову пляшку об’ємом 0,5 л. наповнену речовиною з різким запахом алкоголю.

За даними фактами працівниками установи проводиться робота щодо оформлення та подальшого направлення до суду матеріалів за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188 КУпАП (незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань).

Відповідальність за таке порушення передбачає попередження або накладення штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів.

Автор: Наталя Кошай

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter