Медичні перипетії: чи об’єднають у Кам’янці міську і районну лікарні?
Ідею об’єднання двох медичних закладів висловив народний депутат від 193 округу (м.Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський та Новоушицький райони) Ігор Марчук.
Представник Зе-команди на виїзному засіданні Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, що проходило у Хмельницькому, підняв це питання.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/07/107609525_3107777085956980_489524176386571089_n.jpg)
На своїй сторінці у Фейсбук Ігор Марчук повідомив, що заручився підтримкою заступниці Міністра охорони здоров’я Ірини Микичак стосовно об’єднання міської та районної лікарні, а також підтвердив, що в межах Кам’янецького округу є консенсус в колах медиків у цьому питанні.
У соцмережі питання “оптимізації” медичних закладів широко обговорюється кам’янчанами, адже в районі уже закрили дві лікарні: Староушицьку і Оринінську.
Помічник нардепа, Руслан Дудзяк у коментарях захищає свого керівника:
“Об’єднання Кам‘янець-Подільської міської лікарні і Кам‘янець- Подільської ЦРЛ є доцільною, так як ефективне управління майном, оптимізація витрат на надання послуг, підвищить якість надання медичних послуг”.
Мешканці ж міста і району мають іншу позицію:
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/07/Screenshot_156.jpg)
У спільноті “Ми кам’янчани“, яка, як відомо, підконтрольна колишньому народному депутату від 193 округу Володимиру Мельниченку, питання об’єднання лікарень отримує ще більше негативу.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/07/Screenshot_158.jpg)
Очевидно, що саме ця тема може набрати принциповості як і для діючого (Ігоря Марчука), так і для екс (Володимира Мельниченка) народного обранця. Час покаже.
Автор: Наталя КошайЧитайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та Instagram, Twitter