На Хмельниччині рятувальники перевірили готовність до жнив
Співробітники Служби порятунку Красилівщини вживають всіх необхідних заходів, аби вберегти хлібні поля від пожеж.
Як свідчить статистика, основними причинами виникнення пожеж під час жнив є необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації машин та агрегатів, випалювання стерні.
На Красилівщині представники ГУ ДСНС в області провели профілактичний рейд місцевими агропідприємствами. Перевірили зернозбиральну техніку на укомплектованість первинними засобами пожежогасіння, відповідність технічного стану транспорту нормам пожежної безпеки.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/07/zhnyva-bezpeka2-1-1024x682.jpg)
З комбайнерами провели протипожежні інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки під час роботи в полі. Зокрема, рятувальники наголосили на забороні розведення багаття в місцях збирання врожаю та спалюванні післяжнивних залишків.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/07/zhnyva-bezpeka1-1-1024x682.jpg)
Ще одним важливим моментом, на який ДСНСівці звернули увагу працівників сільськогосподарських підприємств, це необхідність стежити за тим, щоб на полях і в лісопосадках не залишалося слідів паливно-мастильних матеріалів.
Автор: Тетяна НовакЧитайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та Instagram, Twitter