Новини
Офіційно

Суд на Хмельниччині призупиняє поштове листування

Отримати процесуальні документи, у тому числі виклики та повідомлення Хмельницького апеляційного суду, наразі можна електронною поштою. Таке нововведення викликане недостатнім фінансуванням та відсутністю коштів для оплати послуг з пересилання поштової кореспонденції суду.

Для отримання повідомлень суду необхідно попередньо подати заяву про такий спосіб отримання кореспонденції із зазначенням адреси своєї електронної пошти або зареєструватись у підсистемі «Електронний суд» чи безпосередньо через канцелярію Хмельницького апеляційного  суду за адресою: м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1, з урахуванням обмежень та заходів, пов’язаних  з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19.  

“Отримати виклик та повідомлення про судове засідання можна також за допомогою sms-повідомлення. Для цього необхідно подати до суду Заявку на отримання судових повісток, повідомлень в електронному вигляді за допомогою SMS-повідомлення, вказавши у ній номер мобільного телефону”, – повідомляють на сайті установи.

Бланк заявки розміщений на офіційному вебсайті Судової влади України за посиланням.

         Також інформація буде розміщуватись на офіційному вебсайті Хмельницького апеляційного суду.

         Тепер у разі звернення до суду із клопотаннями, заявами необхідно вказувати номери засобів телефонного зв’язку, а також адресу електронної пошти.

         Інформація щодо стадій розгляду судових справ доступна на офіційному вебсайті Хмельницького апеляційного суду в розділі «Громадянам» підрозділ «Інформація щодо стадій розгляду судових справ», а список призначених до розгляду справ – в підрозділі «Список справ, призначених до розгляду» в розділі «Громадянам» за посиланням. Із текстами судових рішень можна ознайомитись у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Номери телефонів, за якими можна отримати інформацію про стан розгляду справ, які перебувають чи перебували у провадженні Хмельницького апеляційного суду:

  • (0382)-78-77-88 – відділ організаційного забезпечення розгляду цивільних справ;
  • (0382)-78-77-56 – відділ організаційного забезпечення розгляду кримінальних справ.

У разі надходження фінансування надсилання поштової кореспонденції відновиться.

Автор: Наталя Кошай

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter