Дунаєвецький футбольний клуб наблизився до Кубку України

Футбольна команда Хмельниччини “Епіцентр” виборює третю перемогу поспіль. 17 вересня дунаївчани приймали тернопільську “Ниву”. Господарі поля отримали блискучу перемогу у матчі з рахунком 3:0 ФК “Епіцентр” проходить до наступного етапу розуграшу Кубку України. Про це повідомляє ФК “Епіцентр” – Дунаївці”

Забитими м’ячами відзначились: Микола Буй, два м’ячі на свій рахунок записав Барбоса да Сілва.

Результатом звичайно ж задоволені все-таки 3:0 обіграли команду яка приймає участь в першій лізі. Але друга половина другого тайму вже було видно, що хлопці грали сміливіше, якісніше в атаці. На першу половину вплинуло те, що команда грала з першою лігою, переживали, щоб не пропустити та мало проводили повноцінних атак. Але все ж таки ми вистояли і довели рахунок до перемоги, – говорить головний тренер ФК “Епіцентр” Ігор Бадло

Команда суперника також показала непогану гру, проте тренер тернопільської ФК “Нива” грою своїх подопічних незадоволений, адже вони їхали перемагати.

Те, що ми награлись сьогодні, то це ні в які ворота не влазить. Розраховувати на позитивний результат важко, допускаючи таку велику кількість помилок в обороні. Мабуть не всі футболісти відповідають рівню професійному, а хтось може думав що можна грати так, як йому заманеться. В першому таймі були грубі помилки в середині поля в обороні, в другому таймі, коли вже вирівняний гру і здавалося що повинні забити, знову помилка в середині поля розвинула гру та поставила крапку на цій грі,– коментує головний тренер ФК “Нива” Василь Малик

ФК “Епіцентр” вже готується до наступного етапу Кубку України.
30 вересня вони зустрінуться з командою “Агробізнес” Волочиськ.

Автор: Ірина Беднаровська