До Хмельницького переїхав мобільний госпіталь
Для перевірки боєздатності передислокований з Києва до Хмельницького та розгорнутий на польовому центрі Національної академії Держприкордонслужби – новостворений мобільний госпіталь. Про це повідомляє Національна академія Державної прикордонної служби України
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/09/image-3.png)
Враховуючи загальнодержавні карантинні заходи, госпіталь розгорнутий як інфекційний. Також, за необхідності, він може використовуватися як терапевтичний або хірургічний. До складу госпіталю входить приймально-діагностичне відділення, лабораторно-діагностичний комплекс, відділення інтенсивної терапії та реанімації.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/09/image-5.png)
В рамках навчань він підсилений лікарсько-сестринськими бригадами з медичних центрів Львова та Одеси. Також було проведено навчання з лікарями Хмельницької академії для підвищення їх кваліфікації, – говорить ТВО начальника військово-польового госпіталю Держприкордонслужби України Валентин Примак
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/09/image-4.png)
Даний шпиталь розрахований на 60 ліжкомісць та приблизно таку ж кількість персоналу. Виконувати свої завдання медики можуть на будь-який ділянці кордону.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/09/image-6.png)
Медики можуть користуватись новітньою апаратурою та сучасним діагностичним обладнанням
Завдяки підтримці Президента України та Уряду, було виділено кошти, які дали змогу придбати високотехнологічне обладнання, яке в тому числі забезпечить ефективне лікування Covid-19.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/09/image-7.png)
Дані заходи показали високу готовність медичної служби надати медичну допомогу будь-якій ділянці кордону. Центр може бути не тільки інфекційним, а і хірургічним та терапевтичним,– наголосив Валентин Примак
Наразі тривають підготовчі заходи, а у разі загострення епідемічної ситуації, медики можуть долучитися для допомоги хворим на коронавірус.
Фото використані із відео матеріалу Національна академія Державної прикордонної служби України
Автор: Ірина БеднаровськаЧитайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та Instagram, Twitter