Новини
Політика

До конкретних цілей – конкретними справами

Вчора, 3 жовтня, у м. Шепетівка відбувся форум політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ», під час якого представили кандидата на посаду Шепетівського міського голови Світлану Павлишину та команду з 33-х кандидатів на місцеві вибори 2020.

Лідер політичної партії Олекандр Герега особисто представив кандидатів на місцеві вибори 2020 на Шепетівщині та висловив свою підтримку Світлані Павлишиній, наголосивши, що майбутнє – за жінками.

«Чому потрібно підтримати Світлану Павлишину – щоб через 5 років сказали: «А ось у Шепетівці скільки ми зробили серйозних речей». І не показували лише Городок, а сказали: ось наш результат, ось наші зміни. Ми командою можемо і будемо допомагати. І ми вже це робимо! Саме Світлана Андріївна активно координувала роботу штабу з протидії COVID-19 на Хмельниччині, і ми продовжуємо нашу роботу».

Свою підтримку Світлані Павлишиній висловив і голова депутатської фракції політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Хмельницької обласної ради Вадим Лозовий, підкресливши професіоналізм та досвід кандидатки у вирішенні життєво важливих питань для Хмельниччини.

«Сьогодні такий чудовий теплий день, і я хочу, щоб це тепло завжди було у Шепетівці. Саме з Світланою Андріївною ми були і в Нафтогазі, і були в Кабміні, і були у президента, і що тільки не робили, щоб Шепетівка пройшла цей важкий опалювальний сезон. І саме Світлані Павлишиній вдалось вирішити це питання. Ви лише подивіться, скільки конкретних справ вже зроблено, а скільки ще буде!»

Світлана Павлишина, презентувавши свою стратегію розвитку, наголосила, що іде у мери Шепетівки з конкретною метою: зробити місто сучасним, комфортним та перспективним! На думку кандидатки, шепетівчанам вже і зараз потрібні дієві люди, які оперують досвідом та мають результати в роботі. Представляючи команду «За конкретні справи», Світлана Павлишина впевнена у своїх силах та можливостях втілити свій план соціально-економічного та культурного розвитку міста.

«Я хочу, щоб Шепетівка була містом щасливих людей! Давайте змінювати це місто разом!» – резюмувала кандидатка.

Захід відзначився і добрими справами. Завдяки роботі штабу з протидії COVID-19 на Хмельниччині, створеного за ініціативи Олександра і Галини Герег, у Шепетівську ЦРЛ доставили ще один апарат ШВЛ. Це вже другий, який представники антикризового штабу презентували у медзакладі. Ці апарати є багатофункціональними, з їх допомогою здійснюється як інвазивна, так і неінвазивна вентиляція та проводиться киснева терапія, що є надважливим в умовах боротьби з коронавірусом.

Також команда «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» ініціювала проєкт капітального ремонту інфекційної лікарні у Шепетівці, щоб створити належні умови для пацієнтів. Адже, як показало сьогодення, – це надзвичайно важливо в умовах боротьби з пандемією.


Політична агітація
Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter