Новини
Суспільство

Хмельницький змагатиметься за право запровадити “Відкритий уряд”

Обласний центр – у трійці українських міст, які відібрано до другого етапу міжнародної програми «Відкритий Уряд – місцевий рівень»

Відбір учасників до програми «Відкритий Уряд – місцевий рівень» у рамках міжнародної ініціативи «Відкритий уряд» триває з 26 травня. До другого етапу, який триватиме до кінця жовтня, потрапили Вінниця, Тернопіль та Хмельницький. Нагадаємо, у 2020 році передбачається відбір 50 муніципалітетів з усього світу.

Асоціація міст України спільно з Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи запропонували громадам підтримку у підготовці заявки для участі в програмі «Відкритий Уряд – місцевий рівень». Так, в рамках відбору до АМУ надійшли заявки від  таких місцевих рад: Попельнастівської сільської, Новопсковської селищної, Олександрійської, Тернопільської, Уманської, Вінницької, Бучанської, Хмельницької, Кременчуцької міських та Рівненської обласної.

За умовами відбору, орган місцевого самоврядування повинен був знайти партнерів серед громадського суспільства та заповнити онлайн заявку англійською мовою, в якій розповісти про свої досягнення і наступні кроки у відкритому врядуванні. Усім учасникам була надана експертна допомога, усі заявки були унікальні та підготовлені на високому якісному рівні.

До наступного етапу було відібрано лише три представники від України. Приємно, що Хмельницький – у числі лідерів.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter