Новини
Події

У хмельницькій гімназії встановили меморіальну дошку на честь героя

Це вже третій пам’ятний знак, розміщений на стіні навчального закладу у Хмельницькому.

Меморіальну дошку в пам’ять про хмельничанина Андрія Вільгуша відкрили на стіні гімназії №2 вчора, 13 жовтня, напередодні Дня захисника України.

“Щоразу, йдучи до школи, ви маєте дивитися в очі Анатолію Сулімі, Назарію Якубовському, Андрію Вільгушу, які колись були школярами, як і ви, а потім сміливо пішли захищати ваше майбутнє”, – сказав під час урочистостей, звертаючись до учнів гімназії, міський голова Олександр Симчишин.

Довідка: Андрій Вільгуш – військовослужбовець, учасник російсько-української війни, капітан. Народився 9 травня 1987 року у Хмельницькому. У 2012 році закінчив Академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (місто Львів) за спеціальністю «Управління діями механізованими підрозділами». Проходив службу на різних посадах в Збройних Силах України. Брав участь в антитерористичній операції на сході України. Учасник оборони міста Авдіївка Донецької області. Проходив службу в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (місто Львів). 24 січня 2019 року капітан Вільгуш помер від серцевого нападу в місті Львів. 26 січня 2019 року похований на Алеї Слави кладовища мікрорайону Ракове міста Хмельницький.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter