Хмельницькі курсанти перемогли у чемпіонаті з легкої атлетики

На чемпіонаті з легкої атлетики (кросу) фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України курсанти хмельницької збірної команди Національної академії Держприкордонслужби України стали переможцями.

Змагання проходили в Одесі 20-21 жовтня. За звання чемпіона боролися збірні закладів вищої освіти системи Міністерства внутрішніх справ України.

Хмельницькі курсанти-прикордонники показали  гідні особисті результати. Вони дали можливість команді  за найменшою сумою індивідуальних місць (18 очок) кожного з шести її учасників  зійти на першу сходинку п’єдесталу і отримати заслужений кубок. “Срібло” завоювали спорстмени Харківського національного університету внутрішніх справ (19 очок). “Бронза” – у представників Національної академії Національної гвардії України (27 очок).

У чотирьох таких чемпіонатах легкоатлети НА ДПСУ тричі ставали переможцями. Лише мнулого року вони повернулися додому зі “сріблом”, повідомляють у Хмельницькій ОДА.

• Всеволод Долгов – 1 місце.

На тій же трасі, прокладеній алеями парку Перемоги в Одесі, в рамках комплексних змагань «Динаміада-2020» відбувся чемпіонат серед  збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб.

У командній боротьбі серед  силових структур перемогла збірна  Національної гвардії України, друге місце зайняла команда Служби безпеки України. Третє – Державної прикордонної служби України, здобув у бігу на 1000 м наш земляк Олег Каяфа.

Автор: Тетяна Новак