Хмельничани повернулися зі спортивних змагань переможцями

Хмельницький фехтувальник привіз “золото” з Всеукраїнського турніру, а майстри кульової стрільби – 5 медалей з Чемпіонату України.

Даніїл Мазур, який представляє Хмельницьку ОДЮСШ, переміг у Всеукраїнському турнірі з фехтування на шпагах серед кадетів (до 17 років), який проходив у столиці. Протягом дня змагань спорстмен провів 12 поєдинків, з яких виграв 11.

Поступаючись в трьох останніх боях, Даніїл зумів в напружених протистояннях перемогти з рахунком 15:14. Поступився хмельничанину у фінальному поєдинку досвідчений Роман Самойлов з Харкова, якому дісталося «срібло», повідомляють у Хмельницькій ОДА.

Чемпіонат України з кульової стрільби серед учнів ДЮСШ, СДЮШОР та УФК проходив у Львові 7-11 жовтня. У змаганнях успішно виступили хмельницькі спортсмени: майстри спорту міжнародного класу Ігор Кізима (ОДЮСШ) та Крістіна Гілевич, які здобули по 2 золоті медалі. Маргарита Тарканій виборола бронзову нагороду. Дівчата – вихованки ОК ДЮСШ «Колос».

Автор: Тетяна Новак