Мешканець Хмельниччини "порибалив" на 11 тисяч штрафу | Поділля News

Мешканець Хмельниччини “порибалив” на 11 тисяч штрафу

Виловивши понад сотню рибин забороненим знаряддям лову, чоловік попався інспекторам Хмельницького рибоохоронного патруля, а згодом постав перед судом.

Правопорушення мешканець Хмельниччини вчинив у травні цього року. Озброївшись сітками, які були заборонені для рибальства, чоловік на річці Південний Буг у селі Требухівці Летичівського району виловив 112 рибин: 20 сазанів, одного судака, 76 сріблястих карасів, 10 окунів, 2 лящі та 3 плітки.

Державні інспектори, які застали чоловіка “на гарячому”, нарахували збитків, завданих рибному господарству, на суму 8 687 гривень, повідомляє Хмельницький рибоохоронний патруль.

У Старосинявському районному суді Хмельницької області рибалку визнали винним у незаконному зайняті рибним промислом за частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України та оштрафували на 2 550 гривень. Крім того, зобов’язали сплатити завдані та обраховані інспекторами збитки. Всього полювання на рибу обійшлося чоловіку в 11 237 гривень.

В Управлінні Держрибагентства у Хмельницькій області нагадують про телефонну «гарячу лінію» (068) 384-98-10, куди можна повідомити про порушення правил рибальства та придбання чи збуту риби.

Всього від початку року порушники відшкодували збитки, завдані рибному господарству України, на загальну суму 48 330 гривень.

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter