Новини
Спорт

Фехтувальники Хмельниччини почали рік з перемог

З чеміонату України, який протягом трьох днів проходив у столиці, спортсмени з Хмельницької області привезли бронзу, потрапили до десятки кращих та перемогли у командних змаганнях.

В індивідуальному чоловічому турнірі загалом взяли участь 86 юнаків 2004 року та молодші. Подоляни на чемпіонаті України з фехтування гідно представили свою область. Двоє хмельничан у чільній десятці посіли, шосте (Даніїл Мазур) та десяте (Андрій Гуменюк) місця.

Бронзову нагороду привіз зі змагань Володимир Курган.

Найголовнішу перемогу отримали спортсмени Хмельниччини у командній першості серед 20 збірних колективів. Після трьох виграних поєдинків вихованці ДЮСШ-2 та ОДЮСШ – Андрій Гуменюк, Володимир Курган, Даніїл Мазур та Ілля Черногод – впевнено дійшли до фіналу. У заключній зустрічі вони перемогли господарів змагань – київських шпажистів Назара Євтушенка, Тимофія Калітовського, Дмитра Плаксіна та Максима Микитенка, повідомляють у Хмельницькій ОДА.

У вирішальному поєдинку хмельничани перемогли з мінімальною перевагою – 44:43.

Готували спортсменів до відповідального старту тренери Віталій Мартинюк та Юрій Мазур.

Автор: Тетяна Новак