Новини
Бізнес

Питання дня: чим супермаркети «АТБ» завжди дивують покупців Хмельниччини

Мешканці Хмельницького останнім часом стали помічати, що на харчування доводиться витрачати значно більше коштів, ніж раніше. Дійсно, ціни на продукти в країні поступово підвищуються. Причини тому цілком очевидні: майже рік діють певні карантинні обмеження, постачальники та виробники зазнають збитків, тож, аби втриматися на праву, вимушені вживати таких заходів.

Проте можливість щодня купувати якісні продукти та не витрачати великих сум мільйони громадян України, в тому числі й мешканці нашої Хмельниччини, все ж мають.

Доступний кожному з нас та ефективний спосіб економити сімейний бюджет, не відмовляючи собі в придбанні улюблених продуктів і навіть делікатесів, надає мільйонам українців найбільша торговельна мережа країни «АТБ». Нині у 24 областях України працюють 1206 супермаркетів «АТБ». Цей показник постійно збільшується, бо щороку компанія відкриває майже сотню магазинів, підкорюючи нові регіони, а також модернізує близько п’ятдесяти маркетів. Мапа присутності торговельних підприємств лідера вітчизняного ритейлу зараз включає 307 населених пунктів, у тому числі й наше славетне місто.

Компанія посідає лідируючі позиції одразу за багатьма показниками та понад чверть століття дотримується своєї традиційної цінової політики: вартість будь-якого товару в численних маркетах «АТБ» нижча за середньоринкову на 10–15%, а завдяки постійним акціям («Товар тижня», «Товар дня» тощо) покупці можуть економити до 40–50%. Це стосується навіть імпортної продукції! Наприклад, де можна купити смачні польські ковбаски, найсвіжіші цитрусові або духмяну італійську мелену каву за реальну для української родини з середнім доходом суму? Відповідь може бути тільки одна – в магазині «АТБ»!

Корпорація неухильно дотримується принципів соціально орієнтованого бізнесу, працюючи з мінімальною націнкою. У магазинах мережі заробляють не на вартості товару, а на обсягах його реалізації. Обсяги вражають: за підсумками минулого року товарообіг мережі становив 149,8 млрд грн. (включаючи ПДВ). Протягом 2020 року він зріс на 18,2%.

«АТБ» постійно оптимізує свої бізнес-процеси, застосовує найсучасніші енергоощадні технології, має розвинену логістичну інфраструктуру (великий автопарк, мультитемпературні складські центри), а також працює з виробниками без посередників.

«АТБ» має багато власних торгових марок. За якістю такі товари, які припали до смаку багатьом мешканцям Хмельницького, не поступаються більш розкрученим брендам, а ось ціни на них значно нижчі. Ексклюзивний асортимент (продукцію ВТМ пропонують тільки в магазинах «АТБ») становить майже третину від загального – у супермаркетах цієї торговельної мережі представлено понад 3,5 тисячі найменувань товарів.

Компанія заробляє не на вартості, а на обсягах продукції. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб забезпечити стабілізацію цін, насамперед на продукти харчування та товари першої необхідності, – повідомили нам у пресслужбі компанії «АТБ-Маркет».

Сьогодні «АТБ» є не тільки лідером галузі роздрібної торгівлі за товарообігом, кількістю магазинів, географією присутності, обсягом сплачених податків і зборів, але й за чисельністю клієнтів. Щодня магазини цієї мережі у 24 областях України відвідують понад 4 мільйони осіб, які вже оцінили можливість купувати якісні продукти та водночас суттєво економити власні кошти.

Мільйони українських громадян, включаючи й мешканців Хмельниччини, вже добре знають «АТБ» як найбільш надійного вітчизняного постачальника гарантовано свіжих продуктів за максимально доступними цінами.

Катерина Терещенко.

Автор: Адміністратор сайту

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter