Новини
Нетішинська міська

Тренери та працівники Нетішинської КДЮСШ отримали відзнаки

Місто-супутник Хмельницької АЕС знане не лише енергетичним велетом, Хмельницькою АЕС, а і спортсменами, які достойно представляють місто й Україну на змаганнях національного та міжнародного рівнів.

З нагоди 35-річчя, яке відзначає Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа (КДЮСШ), усіх, причетних до цієї події, привітав голова первинної профспілкової організації ДП «НАЕК «Енергоатом» Олексій Лич, який, зокрема, зазначив: «Важко переоцінити внесок Нетішинської КДЮСШ у здобутки, які має Україна на сьогодні у різних видах спорту. Високо підіймаючи прапор держави та Енергоатома, спортсмени міста атомників прославляють Компанію на змаганнях найвищого рівня».

Тридцять п’ять років тому при профспілковій організації ВП ХАЕС було утворено дитячо-юнацьку спортивну школу. За мету ставився фізичний розвиток дітей, чиї батьки будують місто і ХАЕС. І мало хто міг собі уявити, що ДЮСШ стане кузнею видатних спортсменів, прославить Нетішин на Всеукраїнській та світовій аренах.

«Саме завдяки професіоналізму тренерів, наполегливості юних спортсменів Нетішинська КДЮСШ змогла довести, що зовсім не обов’язково бути мегаполісом, аби мати змогу гідно представляти свою країну на чотирьох поспіль олімпійських іграх», – зазначив голова первинної профспілкової організації ВП ХАЕС, яка опікується спортивною школою, Михайло Гук.

До спортивного світу із числа вихованців школи вже вийшло 12 заслужених майстрів спорту України, 21 майстер спорту міжнародного класу, понад 70 майстрів спорту. На офіційних змаганнях світового і європейського рівнів ними здобуто понад 200 медалей різного ґатунку. Семеро вихованців спортивної школи стали учасниками чотирьох Олімпійських ігор, троє з них піднялися на самий почесний п’єдестал Олімпійського спортивного світу: у Пекіні-2008 – Галина Пундик і Ольга Жовнір, у Ріо-де-Жанейро-2016 – Аліна Комащук стала «срібною» призеркою у командних змаганнях.

Досягнення кожного зі спортсменів, це й заслуга тренерів, внесок у спільну перемогу яких важко переоцінити. Саме їх роботу було відзначено під час урочистого святкування 35-річчя КДЮСШ.

За матеріалами інформаційного центру ВП “Хмельницька АЕС”

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter