Новини
Кримінал

Податківці Хмельниччини викрили канал продажу алкогольного фальсифікату через Інтернет

Працівники відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС у Хмельницькій області встановили факт здійснення незаконної торгівлі через мережу «Інтернет» алкогольними напоями під виглядом відомих торгових марок Smirnoff, Absolut, Jelzin, Finlandia, Finland Nordic Berries, Finland Lime, які в подальшому доставлялись за допомогою одного із сервісів доставки.

Примітно, що в інформації про посилку зазначався одяг. До того ж продаж здійснювали громадяни, які не перебувають на обліку як суб’єкти господарювання, зазначають у податківців.

За результатами дослідження, проведеного Науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України, вилучена з обігу рідина є водно-спиртовою сумішшю із завищеним вмістом сивушних масел та естерів і не відповідає вимогам діючого державного стандарту України – ДСТУ.

Враховуючи, що торгівля вказаною підакцизною продукцією несе загрозу не лише економічним інтересам держави, а й життю і здоров’ю громадян, матеріали відпрацювання спрямовано до правоохоронних органів, які на даний час здійснюють досудові розслідування за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України.

З метою подальшого очищення ринку від фальсифікованих та незаконно ввезених на територію України підакцизних товарів податківці просять небайдужих громадян повідомляти про факти незаконної торгівлі та обігу різного роду алкогольного фальсифікату та тютюнового контрафакту, що сприятиме збереженню здоров’я споживачів та наповненню бюджету.

За інформацією ГУ ДПС у Хмельницькій області

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter