Новини
Інфраструктура

У Шепетівці запрацювала екстрена диспетчерська служба

Питання екстренного характеру, які підлягають компетенції служби, оперативно приймаються в роботу. Звернення, що несуть не екстрений характер перенаправляються на відповідальні структурні підрозділи комунальних підприємств, виконавчого комітету Шепетівської міської ради та управлінських компаній, що займаються комунальним обслуговуванням містян.

Метою діяльності служби є в оперативному режимі, цілодобово приймати вхідні дзвінки від мешканців для врегулювання питань, які потребують негайного втручання з боку структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств міста. В першу чергу мова йде про екстрені ситуації – прориви водопровідних та каналізаційних мереж, пошкодження мереж теплопостачання, перебої у постачанні електроенергії, розгерметизація каналізаційних люків, розриви ліній електропередач та ін.

Як зателефонувати до ШЕДС?

  • Зі стаціонарного номера телефону – 1503.
  • З мобільного номера телефону +38 096 504 1919.

За вказаними номерами телефонів диспетчери служби приймають дзвінки цілодобово. Щоб здійснити звернення до ШЕДС, потрібно зателефонувати за вказаними номерами, назватися, описати суть звернення та залишити контактний номер телефону.

За інформацією Шепетівської міської ради

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter