Новини
Офіційно

Понад 20 тисяч адмінпослуг отримали платники податків Хмельниччини

Упродовж січня-лютого 2021 року працівники Головного управління ДПС у Хмельницькій області надали суб’єктам господарювання і громадянам понад 20 тисяч безплатних адміністративних послуг.

Як повідомили в управлінні електронних сервісів, фахівці ЦОПів видали 8,5 тисячі реєстраційних номерів облікової картки платника податків та внесли до паспорта громадянина України відповідні дані, надали 7 тисяч довідок про суми і джерела виплачених та утриманих податків.

Також за цей час 1,7 тисячі суб’єктів підприємницької діяльності виявили бажання стати платниками єдиного податку, понад 2 тисячі отримали витяги з реєстру платників єдиного податку.

Крім того, за два місяці зареєстровано понад 500 РРО, більше тисячі книг обліку розрахункових операцій та реєстрації розрахункових книжок. Довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету видано 340 платникам.

У Головному управлінні нагадують, що наразі триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у минулому році. Тож податківцями проводиться роз’яснювальна робота щодо порядку та особливостей заповнення податкової декларації за 2020 рік. Відвідувачам розповідають про переваги подання звітності в електронному вигляді та про інші новації онлайн послуг податкової служби, які запроваджені в Електронному кабінеті.

Податківці нагадують, що при відвідуванні Центрів обслуговування платників необхідно дотримуватись протиепідемічних правил, аби убезпечити себе та своїх рідних від захворювань в період карантинних обмежень.

За інформацією ГУ ДПС у Хмельницькій області

Автор: Адміністратор сайту

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter