Новини
Спорт

Легкоатлети Хмельниччини перемогли на командному чемпіонаті України з кросу

Збірна Хмельницької області на таких змаганнях перебуває серед претендентів на призові місця. Цього разу представники Хмельниччини у гострій конкуренції з господарями вибороли чемпіонство, за що отримали кубок І ступеня і позитивні емоції від перемоги.

Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу проходив у Рівному. Участь у змаганнях брали атлети 5 вікових категорій – від юнаків і до дорослих, які по кілометровій ґрунтовій трасі долали різні дистанції.

Перша п’ятірка у командному заліку серед 23 регіонів:

  • Хмельницька область – 226 очок;
  • Рівненська область – 229 очок;
  • м. Київ – 243 очки;
  • Волинська область – 271 очко;
  • Вінницька область – 273 очки.

Найбільший внесок в командний успіх зробили спортсмени, які увійшли до чільної десятки в індивідуальному заліку. Так, кам’янчанин Андрій Атаманюк та хмельничанин Назар Даньков посіли 1 і 2 місця відповідно серед юніорів на дистанції 4 км.

Хмельничанин Владислав Мартинюк (2 місце), подолавши 8 км у віковій категорії серед молоді (U23), поступився лише киянину Василю Сабуняку (обоє долучились до легкої атлетики у Полонській ДЮСШ в групі тренера Лідії Івчук).

Полончанка Юлія Фіщук третьою фінішувала на 2 кілометровій дистанції серед дівчат (U18), а 9 місце посіла у тому ж забігу хмельничанка Вікторія Данькова. Хмельничанка Анастасія Гавришко – 5-а на 1-кілометровій дистанції серед дівчат молодшої групи (U16).

В змішаній естафеті 4х1 км за участю спортсменів юнацької та юніорської вікових груп наша команда виборола 4 місце.

До старту спортсменів готували тренери: Іван Чорний, Олена Лещенко, Антоніна Юрковська з Хмельницького, полончанка Лідія Івчук, нетішинець Олександр Краснов та кам’янчанин Василь Ліщук.

Іван Чорний подав приклад своїм вихованцям, зумівши завершити 8-кілометрову дистанцію 6-м серед чоловіків, виконавши норматив кандидата в майстри спорту.

За інформацією Хмельницького обласного відділення НОК України

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter