Новини
Кримінал

Хмельницький суд виніс вирок скандальному антиукраїнському блогеру

Артур Сороченко, відомий як блогер «Квадрат», отримав вирок Хмельницького міськрайонного суду у справі про побиття учасника російсько-української війни Володимира Баули.

Справа тривала майже два роки і закінчилась визнанням блогером своєї провини.

У вироку суду вказано, що обвинувачуваний з хуліганських мотивів підійшов до потерпілого й почав нецензурно лаятися за те, що знімав на мобільний телефон.

Далі Артур Сороченко безпричинно завдав Володимиру Баулі чотири удари по голові долонею та один удар ногою в живіт. Таким чином він завдав потерпілому болю, не спричинивши йому тілесних ушкоджень, – зазначено у документі.

Артура Сороченка звинуватили у хуліганстві – за частиною 1 статті 296 Кримінального кодексу України.

Днями Хмельницький міськрайонний суд призначив йому покарання у вигляді шести місяців арешту. У термін відбування покарання буде зараховано попереднє ув’язнення блогера – з 17-го до 21 серпня 2019 року. Речові докази та застава йому повернуть.

Вирок не набув остаточної законної сили, на нього можна подати апеляцію впродовж тридцяти днів.

Нагадаємо, відеоблогера Артура Сороченка затримали у Миколаєві 2019 року. Він побив у Хмельницькому ветерана АТО. Крім того, Сороченко на відео заперечував російську агресію проти України та погрожував розстрілювати атовців і розправлятися з їхніми дружинами.

Автор: Наталя Кошай

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter