Новини
Інфраструктура

Послуги з реконструкції газового обладнання подоляни можуть отримати комплексно

Близько тисячі реконструкцій газових мереж здійснила на Хмельниччині газорозподільна компанія «Хмельницькгаз» за минулий рік, з початку цього – уже понад сотню.

Які послуги можуть отримати мешканці Хмельниччини та як їх замовити, розповідають фахівці товариства.

Що таке реконструкція та як замовити цю послугу?

Послуга реконструкції мереж – це складний комплекс робіт. Реконструкція проводиться, якщо споживачеві необхідно змінити місце розташування газових мереж, газового лічильника, котла чи колонки, замінити старе газове обладнання на нове, встановити додаткові газові прилади чи демонтувати існуючі.

Що передбачає реконструкція?

Реконструкція передбачає кілька етапів: виготовлення технічних умов, розробку проекту, припинення газопостачання на період проведення робіт, демонтаж існуючих та монтаж нових елементів мережі. Далі потрібно перевірити реконструйовану мережу на міцність, герметичність, прийняти в експлуатацію і здійснити пуск газу.

Як отримати послугу та куди звертатися?

Клієнти АТ “Хмельницькгаз” мають можливість отримати послугу комплексно. Для цього споживачу потрібно звернутися до центру обслуговування – 104.ua Клієнтський простір за місцем проживання. Персональні менеджери у 104.ua Клієнтському просторі, які будуть закріплені за кожним споживачем, супроводжуватимуть його на всіх етапах: від моменту подачі заяви до пуску газу на об’єкт. Тож вони контролюватимуть усі етапи виконання робіт, нададуть консультації та допоможуть оформити необхідні документи. Водночас інформуватимуть клієнта про стан виконання робіт.

Де придбати та замовити якісне сертифіковане газове обладнання, його встановлення та сервісне обслуговування?

Менеджери Клієнтських просторів допоможуть підібрати необхідне вам газове обладнання відповідно до проекту та потреб. Водночас, одразу на місці можна і придбати газові прилади, сигналізатори, смарт-модеми. Крім того, замовити як необхідне газове обладнання, так і послуги з його встановлення та сервісного обслуговування

Клієнту потрібно лише один раз звернутися до 104.ua Клієнтського простору із заявою на реконструкцію, надати пакет документів і чекати виконання робіт. Вартість реконструкції в кожному випадку різна, залежить від обсягу та характеру робіт, які потрібно виконати споживачу.

Після формування виконавчо-технічної документації фахівці обстежують газопроводи на герметичність, перевіряють усі етапи робіт та здійснюють пуск газу.

Нагадаємо, що «Хмельницькгаз» з початку року продає газове обладнання провідних світових та українських виробників: котли, водонагрівачі, лічильники, сигналізатори газу, смарт-модеми для дистанційної передачі даних лічильника газу.

Читайте також: Доставка газу: за що платять хмельничани розповіли у АТ «Хмельницькгаз»

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter