Новини
Офіційно

Мешканці Хмельниччини сплатили понад 180 мільйонів гривень військового збору

Внесок платників військового збору краю до державного бюджету за 4 місяці поточного року склав 180,7 мільйона гривень. Це на 36,8 мільйона гривень, або на 24,7 відсотка більше від минулорічних надходжень в аналогічному періоді.

Зважаючи на виклики часу, пов’язані із загрозою поширення COVID-19, позитивна динаміка надходжень військового збору є віддзеркаленням відповідальності платників податків – роботодавців регіону, що нарощують розміри зарплат найманих працівників, з яких утримують та перераховують до бюджету військовий збір.

Сплата військового збору – запорука сильної української армії та відповідно захищеності державного кордону нашої країни. Тим паче на Хмельниччині податківці та бізнес працюють під гаслом «Якщо хочеш отримати мир – сплачуй військовий збір»! І цей слоган втілюється у реальний бюджетний зміст», – зазначають у ГУ ДПС у Хмельницькій області.

Також нагадують, що платниками військового збору є юридичні та фізичні особи, які отримують доходи, та податкові агенти. Нарахований дохід оподатковується за ставкою податку 1,5 відсотка.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook